CZ
Správa nemovitostí
AM House Facility
BLESKOVĚ PŘIPRAVÍME NEMOVITOST K PRONÁJMU
Blesková rekonstrukce a designové osvěžení nemovitosti v naší režii vám ušetří peníze i čas. Poradíme vám, jak byt či dům upravit tak, aby se co nejlépe pronajímal. Spolupracujeme s prověřenými dodavateli – týmem zkušených řemeslníků, techniků i designérů. Společně naplánujeme a rychle zrealizujeme potřebné úpravy. Postaráme se o kompletní vybavení interiéru ve svěžím a moderním stylu.
Zajistíme obsazenost bytu spolehlivými nájemníky
Profesionální a poutavá prezentace na internetu je základ úspěchu. Vaši nemovitost nafotí náš zkušený fotograf a inzerovat ji budeme na nejvýznamnějších realitních portálech. Povedeme komunikaci se zájemci, jejichž bonitu a solventnost budeme ověřovat kvalifikovanými rozhovory a prohledáváním rejstříků. Najdeme pro vás spolehlivého a bonitního nájemce, který se bude o nemovitost dobře starat.
POSTARÁME SE O KOMPLETNÍ SMLUVNÍ DOKUMENTACI
Veškerou právní i administrativní agendu budeme řešit za vás. Nájemní smlouvu pro nás vypracovává partnerská advokátní kancelář a vždy ji přizpůsobujeme vašim konkrétním požadavkům. Zařídíme rovněž přepis energií na nového nájemce, předání bytu a další právní formality, abyste byli chráněni.
HLÍDÁME TERMÍNY A VČASNÉ PLATBY ZA PRONÁJEM
Budeme se starat o pravidelné platby a hlídat termíny. Nájemníkům rozesíláme aAutomatické rozesílaní připomínkyek k zaplacení nájemného, budeme za váš řešit případná prodlení po splatnosti i vymáhání dlužné částky, pokud by se nájemce s platbou opozdil. Máme vypracované právní postupy na ochranu pronajímatele, s možností rychlé výpovědi z nájmu v případě neuhrazení nájemného. a nájemce vždy si pamatuje do kdy musí mít zaplacené nájemné
UDRŽÍME UDRŽUJEME NEMOVITOST V DOBRÉM STAVU
S nájemníky jsme v kontaktu. V pravidelných intervalech chodíme na prohlídky bytu, abyste měli přehled, jaký je aktuální stav nemovitosti. Kontrolujeme rovněž jednotlivé položky zařízení. Drobné i větší závady ihned opravujeme. Nájemníci se na nás mohou obracet i v případě havárií, na které jsme rovněž připraveni. Po celou dobu udržujeme nemovitost v perfektní kondici. Díky našim pravidelným prohlídkám bytu majitel vždy ví v jakém je stavu jeho nemovitost
ŠETŘÍME VÁM ČAS – ŘĚŠÍME VŠE OD A DO Z
Tím ale zdaleka náš výčet nekončí. Pronájem bytu s sebou přináší mnoho drobných starostí, za které plně převezmeme zodpovědnost. S nájemníky budeme řešit vyúčtování služeb, vyrovnání nedoplatků, zpřístupnění bytu při odečtu energií, stejně jako drobné opravy a úpravy smluv. Smlouvy, nájemci, platby za služby, kontroly bytů, drobné opravy, vyrovnání nedoplatků na vyúčtování - to se vás už nedotkné. Využijte svůjtento čas pro sebe a k tomu, na čem vám opravdu záleží.
CENÍK SLUŽEB
 • Správa nemovitosti: 10 % z ceny nájmu bez poplatků / měsíc
 • Vyzvednutí pošty: 500,- Kč / měsíc
 • Úklid: 200,- Kč /hodina
 • Zastoupení vlastníka na schůze SVJ: 750,- Kč / schůze
 • Kontrola zaplacení daně z nemovitosti: 500,- Kč / rok
 • Vyhotovení a podání daňového přiznání (z nemovitosti, z příjmů): 2500,- Kč / kus                                                    
 • Zařízení bytu: 15 % z ceny vybraného nábytku
 • Konzultace právníka: 2420,- Kč / hodína
our contacts

  CHCI PRONAJÍMAT BEZ STAROSTÍ

  Zanechte nám vzkaz. Co nejdříve se vám ozve náš manažer správy pronájmů.