CZ
Odhad nemovitosti
ZJISTĚTE, JAKOU MÁ VAŠE NEMOVITOST HODNOTU
Potřebujete znát odhad tržní ceny své nemovitosti? Připravíme pro vás podrobnou analýzu. Vyplňte níže uvedený formulář a náš manažer vás bude co nejdříve kontaktovat.

JAK CENOVÝ ODHAD PROBÍHÁ?

Správně nastavená tržní cena je v případě prodeje či pronájmu naprosto klíčová. Při jejím určování vycházíme hned z několika kritérií. Nejprve si prostudujeme vámi dodané materiály a doplňující informace. Následně nahlížíme do registru cenových map a tuto cenu porovnáváme s aktuálními nabídkovými cenami v okolí i s naší databází uskutečněných prodejů/pronájmů v dané lokalitě. V potaz bereme rovněž celkový technický stav nemovitosti, podlaží, stav domu a lokalitu jako takovou s přihlédnutím k jejímu budoucímu rozvoji.

PROČ JE SPRÁVNÉ URČENÍ TRŽNÍ CENY DŮLEŽITÉ?

Správné nastavení prodejní ceny rozhoduje o tom, jak úspěšně se vám podaří obchod završit. V případě podhodnocení ceny se můžete připravit o zajímavý výnos. Pokud cenu nadhodnotíte, riskujete zbytečně dlouhé průtahy s následným zlevňováním – vaše nabídka nebude v očích zájemců působit důvěryhodně. Zavdáváte pak jen další prostor pro vyjednávání o slevě.
01
 - 

  SVĚŘTE NÁM PRODEJ NEBO PRONÁJEM SVÉ NEMOVITOSTI

  Prodej nemovitosti vyžaduje individuální přístup v závislosti na typu objektu a okolnostech, které vás k prodeji vedou. Postaráme se o maximální distribuci inzerce, vysokou publiciturelevantnost nabídky v očích zájemců. Víme, jak správně prezentovat nemovitosti na realitním trhu. Skvělé fotografie, vizualizace a půdorysy, video prohlídky, poutavé a úderné popisy – z vaší nemovitosti uděláme realitní hvězdu. Zájemcům zprostředkujeme veškeré výhody a zaměříme se na to, čím je vaše nemovitost unikátní. Díky tomu prodáme/pronajmeme rychle a za nejlepší možnou cenu.

  CHCI PRODAT / PRONAJMOUT NEMOVITOST
  JAKÝ BUDE POSTUP?
  Odhad maximální tržní ceny
  Provedeme tržní analýzu a vyhodnotíme potenciál nemovitosti. Máme vypracované postupy a know-how, jak správně určit prodejní cenu.
  EFEKTIVNÍ MARKETING
  Postaráme se o profesionální prezentaci nemovitosti. V rámci prodejní strategie vybereme nejvhodnější reklamní kanály k propagaci.
  BEZPEČNÝ PRÁVNÍ SERVIS
  Ošetříme veškerou smluvní dokumentaci, rezervační jistinu i úschovu kupní ceny ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří.
  ÚSPĚŠNÁ REALIZACE OBCHODU
  Budeme jednat s kupujícím, postaráme se o zápis na katastrálním úřadu, přepis energií i předání bytu. Veškeré formality zařídíme za vás.
  our contacts

   KONTAKTUJTE NÁS

   Nechte svůj vzkaz a náš manažer vás bude kontaktovat