CZ
O Nás
COMPANY
AM HOUSE

AM House je skupina talentovaných lidí, realitních a finančních expertů. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje, koupě a pronájmu rezidenčních a komerčních nemovitostí v České republice. Pracujeme rychle a profesionálně, s prvotřídními nemovitostmi přímo od těch nejlepších developerů.

Naší výhodou je pozornost. Pozornost věnovaná detailům a každému klientovi, stejně jako poctivost a transparentnost v našich vztazích. Vztah s klientem je pro nás, stejně jako nemovitost pro naše klienty, hodnotnou a dlouhodobou investicí.

Díky zkušenostem a ambicím našeho týmu jsme za 9 let práce pomohli více než 1000 klientům získat hypotéku, výhodně investovat kapitál a stát se vlastníkem nemovitostí v Praze.

NÁŠ TÝM
ALEKSANDR NAUMOV
Jednatel společnosti

Na trhu nemovitostí v České republice se pohybuje od roku 2009. Díky svým schopnostem a otevřenému přístupu při jednání s klienty se mu rychle podařilo etablovat v oblasti realit a otevřít si cestu ke spolupráci s jedním z největších developerů v ČR, společnosti Crestyl. Věří, že poctivost a transparentnost je základem pro život i práci s klientem a poté, co se obklopil stejně smýšlejícími lidmi, rozhodl se založit v roce 2015 vlastní realitní kancelář.

DARIA ERGUNOVA
Vedoucí oddělení správy nemovitostí

Její hlavním rysem je mimořádná schopnost komunikovat s klientem a nalézt ke každému správnou cestu, aniž by slevila ze svých nároků. Záleží jí na každém detailu a všechno co dělá, dělá s důslednou pečlivostí. Vyznačuje se nekonvenčním přístupem k práci a schopností vidět různé cesty řešení daného úkolu.

PAVEL VOJTIK
Specialista prodeje

Dobře prodaná nemovitost je ta, která vytvoří úsměv na tváři prodávajícího i kupujícího. Pavel Vojtik přenáší filozofii společnosti do samotného prodejního procesu. Již jako velmi mladý přišel do Prahy přes Itálii, rychle se na trhu s nemovitostmi v České republice zabydlel a stal se makléřem.

ELIZAVETA KRIVORYUKHOVA
Specialista na pronájmy
VLADISLAV NAPOLSKIKH
Specialista prodeje, vedoucí oddělení pronájmů

Pokud by nepracoval jako makléř, stal by se pilotem. Do Prahy přišel právě kvůli studiu na tuto profesi, ale po setkání s Alexanderem Naumovem se rozhodl pro nemovitosti. Výborných výsledků dosahuje nejen díky svému odhodlání a vytrvalosti, ale také zásluhou dokonalé znalosti trhu v ČR a schopnosti přátelského přístupu ke klientům.

ANASTASIYA ROSLA
Specialista na pronájmy
ELIZAVETA LESICHAYA
Specialista na pronájmy
our contacts

    NAPIŠTE NÁM

    Nechte svůj vzkaz a náš manažer vás bude kontaktovat