CZ
O Nás
COMPANY
AM HOUSE

Jsme AM House. Specializujeme se na prodej, pronájem a správu nemovitostí, komerční investicedevelopment v Praze a okolí. Máme za sebou přes 12 let zkušeností v oboru a úspěšné realitní projekty. Náš tým je tvořen talentovanými profesionály, s nimiž je zážitek spolupracovat. Konzultace bereme jako samozřejmou součást naší práce. Děláme vše proto, abyste se na nás mohli s důvěrou obracet, a hlavně se k nám vracet. Naši klienti a jejich potřeby jsou pro nás vždy na prvním místě.

Jsme ambiciózní, máme tah na branku, reagujeme rychle a pohotově. Spolupracujeme s developery, investory i jednotlivci, kteří v realitách hledají něco výjimečného. Dokážeme řešit komplexní otázky realitního trhu a balíček služeb vždy uzpůsobit klientovi na míru. Spolehnout se můžete na transparentní komunikaci a poctivé jednání.

 

Máme jasno v tom, co vám můžeme nabídnout. Naše zkušenosti a schopnosti zúročíme ve váš prospěch. 

NÁŠ TÝM
ALEKSANDR NAUMOV
Jednatel společnosti

Na trhu s nemovitostmi v České republice se pohybuje od roku 2009. Díky svým schopnostem a otevřenému přístupu při jednání s klienty se mu rychle podařilo etablovat a otevřít si cestu ke spolupráci s jedním z největších developerů v ČR – společností Crestyl. Věří, že poctivost a transparentnost jsou základem pro spokojený život i práci s klientem. Poté, co se obklopil stejně smýšlejícími lidmi, rozhodl se založit v roce 2015 vlastní realitní kancelář.

DARIA ERGUNOVA
Vedoucí oddělení správy nemovitostí

Jejím hlavním rysem je mimořádná schopnost komunikovat s klientem, naslouchat mu a plně pochopit jeho přání. Záleží jí na každém detailu a všechno co dělá, dělá s důslednou pečlivostí. Vyznačuje se nekonvenčním přístupem k práci a schopností vidět různé cesty k řešení daného úkolu, aniž by slevovala ze svých nároků.

VLADISLAV NAPOLSKIKH
Specialista prodeje, vedoucí oddělení pronájmů

Pokud by nepracoval jako makléř, stal by se pilotem. Do Prahy přišel právě kvůli studiu této profese. Po setkání s Aleksandrem Naumovem mu ale k srdci přirostly nemovitosti a realitní obor. Výborných výsledků dosahuje díky svému odhodlání a vytrvalosti, dokonale se orientuje na trhu v ČR a pověstný je svým přátelským přístupem ke klientům.

PAVEL VOJTIK
Specialista prodeje

Dobře prodaná nemovitost je ta, která vytvoří úsměv na tváři prodávajícího i kupujícího. Pavel Vojtik přenáší filozofii společnosti do samotného prodejního procesu. Již jako velmi mladý přišel do Prahy přes Itálii, rychle se na trhu s nemovitostmi v České republice zabydlel a stal se makléřem.

ELIZAVETA KRIVORYUKHOVA
Specialista na pronájmy

Když vidí cíl, nevidí překážky. Vyznává transparentní a vstřícné jednání. Konstruktivní komunikace je pro ni základem pro obohacující spolupráci. Stará se o pronájmy, při vyhledávání nájemníků je důsledná a zájemce prověřuje. Mnoha majitelům bytů zajistila dlouhodobý pasivní příjem bez starostí s lidmi, kteří si nového domova váží, a tak se k němu i chovají.

ANASTASIYA ROSLA
Specialista na pronájmy

Má hluboké znalosti o dynamice trhu, trendech a dostupných nemovitostech. Je aktivní, ráda cestuje a plynně hovoří čtyřmi jazyky. Specializuje se na pronájmy v Praze. Nový domov pomohla najít studentům, top manažerům i rodinám. Vždy má na zřeteli jedinečné potřeby a preference každého klienta. Věnuje pečlivou pozornost detailům a spolupracovat s ní je radost.

our contacts

    NAPIŠTE NÁM

    Nechte svůj vzkaz a náš manažer vás bude kontaktovat