CZ
Pro developery
NABÍZÍME SLUŽBY PRO DEVELOPERY
Zabýváme se prodejem a pronájmem rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy a okolí. Klademe důraz na transparentnost a bezpečnost transakce. Můžeme vám pomoci třeba jen s doprodejem dokončených bytů. Ale většina našich klientů s námi zahajuje spolupráci již v době přípravy projektu. Konzultace, právní služby, návrh prodejních cen, prodej bytů a rodinných domů, marketing, komunikace s kupujícími v průběhu výstavby, hypoteční poradenství. To vše nabízíme našim klientům.
Prodej nemovitostí

Jsme cenným partnerem, protože šetříme čas a poskytujeme kvalitní výsledek. Máme za sebou stovky podaných bytů.

Za námi je úspěšná spolupráce se společnostmi AFI Europe, Crestyl, Gartal, V Zahradách 19

Pronájem nemovitostí

Lze doporučit využití služeb AM House při pronájmu. Developer si ušetří většinu starostí a také sebe samého chrání před četnými právními riziky, jež se s nemovitostí mohou pojit. Naše realitní kancelář je schopna kvalitně celý proces z hlediska smluvního ošetřit.

Správa nemovitostí
Správa nemovitostí – je mechanismus, který organizuje pravidelní příjem a je zaměřeny na lobbování zájmu majitele nemovitosti. Účast společnosti AM House umožní právně chránit zájmy majitele s cílem minimalizovat taková rizika jako: poškození prostor a vybavení, zpožděné platby nájemného a poplatků atd.
Návrh vhodných dispozičních řešení s ohledem na potřeby trhu
Rádi vytvoříme logické a funkční uspořádaní místností tak, aby byl maximálně využitý potenciál prostoru.
Pomoc s výběrem standardů

Kvůli dlouholeté zkušenosti s prodejem, pronájmem a správou nemovitostí dokážeme vybrat to nejkvalitnější z materiálů, aby byt co nejdelší dobu neutrácel vzhled

Plánování inzercí, PPC kampaně, sociální sítě

--

our contacts

    KONTAKTUJTE NÁS

    Kurta Konrad 2457/6, Praha 9 - Libeň, 190 00, Praha, Česká republika

    Telefon: +420 608 712 054

    Otevírací doba: pondělí - pátek, 9:00 - 18:00.