CZ
Pro developery
HLEDÁTE SPOLEHLIVÉHO PARTNERA SE ZKUŠENOSTMI?
Zabýváme se prodejem a pronájmem rezidenčních a komerčních nemovitostí v atraktivních lokalitách Prahy a okolí. Klademe důraz na transparentnost a bezpečnost všech transakcí. Většina našich klientů s námi zahajuje spolupráci již v době přípravy projektu. Poskytujeme konzultace, právní služby, návrh prodejních cen, staráme se o marketing a komunikaci s kupujícími v průběhu výstavby. Zajišťujeme rovněž financování a hypoteční poradenství. Můžeme vám pomoci pouze s dílčími činnostmi, nebo finálním prodejem dokončených bytů a domů. Balíček služeb vždy přizpůsobujeme na míru klienta a jeho specifickým potřebám.

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

AFI Europe ● Crestyl ● Gartal ● V Zahradách 19
PRODEJ NEMOVITOSTÍ A CELÝCH DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

V průběhu let jsme navázali partnerství s významnými developerskými společnostmi, při prodeji jsme zastupovali i menší developerské projekty na území Prahy i Středočeského kraje. Všechny spolupráce jsme vždy úspěšně završili a za sebou máme stovky prodaných bytů. Díky cenným zkušenostem z oblasti developmentu dokážeme i pro váš projekt připravit efektivní prodejní strategii, která vám ušetří čas, a hlavně přinese kvalitní výsledky.

Pronájem nemovitostí

Specializujeme se na komplexní správu pronájmů ve velkém – na starosti máme pronájmy celých developerských objektů. Zajistíme vám kontinuální obsazenost bytů spolehlivými nájemníky, postaráme se o inzerci, prověřování zájemců až k přepisu služeb a energií. Vyznáme se v džungli regulí a právních předpisů. Celý proces kvalitně smluvně ošetříme a budeme vás chránit před četnými právními riziky, která se s pronájmy vážou. Držíme prst na tepu doby – vaše nemovitost bude vždy pronajímána dle aktuální tržní ceny. A vy se s klidem můžete spolehnout na pravidelný měsíční příjem bez starostí.

Správa nemovitostí
Pro naše klienty zajišťujeme rovněž komplexní služby facility managementu. V rámci správy nemovitostí řídíme veškerou komunikaci s nájemníky. Pronajaté byty pravidelně kontrolujeme a majitelům posíláme souhrnné reporty z prohlídek. Zajišťujeme řemeslníky, drobné i velké opravy, řešíme pojistné události a vyúčtování energií. O vaše byty pečujeme a udržujeme je v perfektní kondici. Kdykoliv budete potřebovat pomoci, jsme vám k dispozici.
INVESTIČNÍ POTENCIÁL NEMOVITOSTÍ
Stáli jsme u zrodu několika developerských projektů a jako výhradní prodejci máme dokonale zmapovaný trh. Firmám a investorům nabízíme odborné konzultace a poradenství hned v úvodu plánování projektu. Rádi s vámi budeme diskutovat vaše představy, cíle a společně je rozvíjet, poskytneme cenné rady z praxe. Navrhneme pro vás vhodné rozvržení objektu a dispoziční řešení bytů s ohledem na aktuální potřeby trhu. Vytvoříme logické a funkční uspořádání místností tak, abyste maximálně využili veškerý potenciál prostoru.
POMOC PŘI VÝBĚRU STANDARDŮ

Jak vybavit dům esteticky, funkčně, kvalitně a s přesahem pro budoucí generace? Výběr správných materiálů je pro úspěch projektu naprosto klíčový. Díky dlouholetým zkušenostem na poli developmentu máme zmapovaný trh a vyznáme se v záplavě nabídek obchodníků. Rádi vám pomůžeme vybrat ty nejkvalitnější a nejodolnější materiály za výhodné ceny, které si po dlouhou dobu uchovají vzhled a vynikající vlastnosti. Vhodně zvolené standardy zvýší hodnotu i prodejní potenciál nemovitosti.

EFEKTIVNÍ MARKETINGOVÁ KAMPAŇ

Marketing developerských projektů má své zákonitosti, které již máme v malíčku. Rádi pro vás zaštítíme komplexní kampaň od A do Z včetně výroby marketingových materiálů. Základem je propracovaná marketingová strategie, na níž navazuje brand manuál, atraktivní vizualizace a reprezentativní webové stránky včetně textací. Pomůžeme vám s obsahovou strategií na sociální sítě, plánováním inzerce, PR aktivitami i efektivní PPC kampaní. Jednotlivé služby si můžete objednat separátně, nebo jako kompletní balíček služeb. Využijte naše letité know-how. Víme, kdo je náš klient, a to je i náš hlavní klíč úspěchu!

our contacts

    KONTAKTUJTE NÁS

    Kurta Konráda 2457/6, Praha 9 - Libeň, 190 00, Praha, Česká republika

    Telefon: +420 608 712 054

    Otevírací doba: pondělí - pátek, 9:00 - 18:00.