Commercial space Referenční číslo 0830

Pronájem
Karlín, U Mlýnského kanálu
PENB | Referenční číslo 0830 | Plocha k dispozici 61 m2
32 000 CZK
                           

Nabízíme k pronájmu prostor o velikosti 61 m2, který se nachází v Rezidenčním komplexu Trinity ve vyhledávané lokalitě Praha 8 – Karlín.

Obrovskou prioritou nabízeného prostoru je druhé patro, které otevírá velké možnosti pro realizace vašich nápadů a konceptu. Prostor je zkolaudován jako vinárna.

Nastěhování od 1/ 2023
Prohlídky jsou možné už teď.

Rezidenční komplex Trinity se nachází v Praze 8, nedaleko ulic Thámova a Rohanské nábřeží. V okolí se postavily další rezidenční projekty jako River Diamond, Port Karolina a td. Dynamicky se rozvíjející obchodní a rezidenční čtvrt, ve které pracují a žijí lidé s vysokými příjmy.

Výhodné umístění
Karlín je totiž centrum veškerého dění jak kulturního, gastronomického tak sportovního a zajišťuje plnou občanskou vybavenost a pestrobarevnou škálu služeb, jak soukromého rázu jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, wellness aj. tak veřejného, kam lze zařadit místní školy, úřady, pošty, banky a jiné. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází tramvajové a autobusové zastávky a o pár metrů dál metro se stanicí Křižíkova.

Nájemné 32 000,- Kč + 3 185,- Kč poplatky + elektřina se přepisuje

Pro více informací nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat.

Prodejní cena 32 000 CZK
Plocha k dispozici 61 m2
Parkování Ne
Výtah Ne
PENB
Stáhnout PDF PDF
Referenční číslo 0830
Elizaveta Krivobryukhova
Kontakt – recepce
+420 771 148 364
Ohodnoťte naše služby