Byt 3+kk Referenční číslo 0066

Prodej
Praha 10, Vinohrady, Korunní
PENB | Referenční číslo 0066 |
Cena na vyžádání
Zobrazit fotografii                                                              

Společnost „Am House“ v exkluzivním zastoupení majitele si dovoluje nabídnout k prodeji byt 3+kk o celkové ploše 101,6 m2 v projektu „Korunní dvůr“, který je situován na městské části Praha 10.

Areál Korunní dvůr se nachází v budově bývalého měšťanského pivovaru v horní části Královských Vinohrad. Rekonstruovaný pivovar z 19. století nabízí k pronájmu kanceláře nejvyšší kvality (třídy „A“). Hlavní vstup do kancelářské části je z Korunní ulice, vedlejší je z průjezdu po centrálním schodišti.

Tramvaje
50 metrů od hlavního vchodu do areálu z Korunní ulice se nachází zastávka tramvají č. 10 a 16, od které je to dvě stanice na metro Flora. Opačným směrem jezdí tramvaje na stanice Náměstí Míru, I. P. Pavlova a dále do centra. Další tramvajová linka č. 11 je na Vinohradské třídě v pěší vzdálenosti 5 minut.

Autobus
Pět minut chůze pěšky jsou vzdálené také zastávky autobusu č. 101, 136 a 175.

Občanská vybavenost
V areálu Korunního Dvoru se nachází např. kavárna s restaurací, supermarket Billa, zubaři, advokáti nebo fitness. Součástí areálu je taktéž vnitroblok s relaxační zónou, ve které se nachází fontány a zeleň.

Blízké okolí centra Korunní dvůr nabízí svým nájemcům veškerou občanskou vybavenost zahrnující například poštu, banky a bankomaty, notáře, finanční úřad, restaurace a kavárny, hotely a penziony, obchody, kina, kluby, fitness, lékárnu a další.

K bytu náleží parkovací místo a sklepní kóje v podzemních garážích budovy.

Pro více informací ohledně nemovitostí nebo domluvení prohlídky domu nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat.

Prodejní cenaCena na vyžádání
Podlahová plocha102 m2
Terasa70 m2
Počet podlaží8
Patro5
SklepAno
ParkováníAno
VýtahAno
PENB
Stáhnout PDFPDF
Referenční číslo0066

Pavel Vojtik

Kontakt – recepce
+420 775 486 555
Ohodnoťte naše služby