Apartment 3+kk Referenční číslo 0739

Prodej
Žižkov, Ke kapslovně
PENB | Referenční číslo 0739 |
17 800 000 CZK

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní byt 3+kk o velikosti 127 m2. Do uvedené podlahové plochy je zahrnuta terasa 30 m2.

K bytu náleží 2x parkovací místo a sklep 6 m2 v podzemních garážích budovy.

Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží novostavby po kompletní rekonstrukce, francouzská okna, příprava na venkovní žaluzie, klimatizace a vytápění zabudované v podlahových konvektorech.

Dispozice bytu se skládá z velkého (34,38 m2) obývacího pokoje s nadstandardně vybavenou kuchyňskou linkou. V privátní části bytu je jeden pokoj s šatnou, druhý pokoj vybaven vestavěnou skříni. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou či sprchou, umyvadlem a samostatné WC.

Z každého pokoje je vstup na terasu, díky které mate výhled nejen na vnitřní park rezidence i na centrum města a Pražský hrad. K dispozici je také technická místnost.

Projekt Central Park se nachází uprostřed městské časti Praha 3 s výhledem na město a Pražský hrad.
V rezidenci je nonstop ostraha a také recepce, která poskytuje obyvatelům služby.
V okolí je kompletní občanská vybavenost: OC Flora, bohatý výběr kvalitních restaurací a kaváren, supermarket Albert, mateřské i základní školy, pošta, bazény. V pěší vzdálenosti je park „Parukářka“ a další tři velké pražské parky.

Výborná dopravní dostupnost – tramvajová zastávka v docházkově vzdálenosti, stanice metra Želivského 4 minuty tramvají (pouze 6 minut do centra města).

Pro více informací ohledně bytů nebo domluvení prohlídky nás kontaktujte. Rádi se Vám budeme věnovat.

Prodejní cena 17 800 000 CZK
Podlahová plocha 127 m2
Terasa 30 m2
Nadzemní podlaží 8
Sklep Ano
Parkování Ano
Výtah Ano
PENB
Stáhnout PDF PDF
Referenční číslo 0739
Vladislav Napolskikh
Kontakt – recepce
+420 773 930 006
Ohodnoťte naše služby