Zámecké zahrady

| PENB | Referenční číslo 1012
                   

ZÁMECKÉ ZAHRADY

EXKLUZIVNÍ BYDLENÍ V BLÍZKOSTI KŘIVOKLÁTSKÝCH LESŮ A GOLFOVÉHO HŘIŠTĚ POUHÝCH 15 MINUT OD PRAHY
Poznejte exkluzivní bydlení na západním předměstí Prahy, v lokalitě Vysoký Újezd poblíž křivoklátských lesů a řeky Berounky. Bydlete v blízkosti přírody, golfového hřiště a přitom s dostupností jen 15 minut do Prahy.

BYDLENÍ PŘÍMO U GOLFU

Současná obec Vysoký Újezd s radnicí, poštou, školkou a školou zůstane v jádru výstavby. Plánovaná přestavba původního zámku s parkem bude jednou ze součástí modernizace obce tak, aby mohlo být vytvořeno přirozené centrum obce s rozšířenou občanskou vybaveností.

POZEMKY ZÁMECKÉ ZAHRADY – PŘIPRAVENO PRO STAVBU

Pozemky na prodej jsou kompletně zasíťovány inženýrskými sítěmi – k pozemkům jsou přivedeny přípojky elektřiny, vody, plynu a kanalizace. V jednotlivých rezidenčních čtvrtích jsou zbudovány komunikace včetně chodníků a veřejného osvětlení, přičemž každá ulice je oddělena od pozemků travnatou plochou, na kterou navazuje chodník, za ním plot a teprve poté stavební pozemek, a to tak, aby byl zachován základní koncept projektu – moderní obec Vysoký Újezd plná zeleně a prostoru.

DESIGNOVÉ DOMY V LOKALITĚ Ú KŮLEN

V lokalitě U Kůlen stavíme 34 nadčasových rodinných domů, které jsou vyprojektovány v elegantním duchu s důrazem na funkci i cenovou efektivitu. Pohodlí celé rodině zajistí velkoryse pojaté prostory a vzdušnost interiérů, které jsou pro všechny domy společné (198 m², 5+kk). Klid a soukromí podtrhují velké zahrady.

MODERNÍ ŘADOVÉ DOMY

Součástí nové čtvrti je 36 řadových domů s vlastní zahradou umístěných podél klidných a širokých ulic.

KOMFORTNÍ BYTY

Pokud se nechcete starat o vlastní dům, stačí si vybrat jeden z téměř tří desítek bytů umístěných ve dvou nízkých bytových domech v centru obce, v sousedství zámeckého parku. Bydlení bez starostí, s komfortem městské čtvrti v harmonickém prostředí může sloužit i jako zázemí pro vášnivé golfisty