Villa Domy Třebešín

Strašnice, Zvěřinova | PENB B | Referenční číslo 5339
               
JednotkaNadzemní podlažíPodlahová plochaBalkon / TerasaParkováníCena
4+kk m2 Ne 18 968 083 CZK
3+kk m2 Ne 16 948 921 CZK
3+kk m2 Ne 17 946 834 CZK

Vyberte si bydlení Vašich snů v unikátním Villa komplexu nacházejícím se na Praze 3 – Strašnicích!

Projekt Villa Domy Třebešín je tvořen 5 zvlášť stojících vil, z nichž každá nabízí 5 elitních bytů v komplexu uzavřeného typu s hezkým udržovaným areálem plným stromů a květin.

Při výstavbě nových vil se využívají pouze inovativní a moderní stavební materiály, a vybavení interiéru odpovídá posledním tendencím designu – s důrazem na každý, byť maličký, detail. Díky moderní koncepci projektu komplex bude mít naprosto unikátní vlastnosti.

Každý dům bude špičkově zařízen a vybaven veškerými potřebnými komunikačními systémy. Mezi ty nejdůležitější patří např. Vstup pomoci bezpečnostních čipů s videotelefonem umístěným v každém bytě, automatická vjezdová brána do krytého parkingu, hliníková okna s trojitým sklem, automatické venkovní žaluzie, které se ovládají pomoci mobilního telefonu, kvalitní keramická dlažba (předsíň, koupelny), tearsy s podlahou z tropického dřeva, protipožární a bezpečnostní alarmy, třivrstvé parkety.

Nádherné vily se nacházejí v blízkosti kulturních a zábavných zařízení a míst pro trávení volného času. V bezprostřední blízkosti vil se nachází přírodní park, který Vás nadchne svým tichem a klidem.

Rezidence Villa Domy se nachází v blízkosti obytného projektu Tulipa Třebešín, který bude dokončen začátkem roku 2020. I přesto v přízemích projektu se otvírají obchody, kavárny, kosmetické salony a jiná zařízení, která jsou neodmyslitelnou součástí života moderního občana.

Každý dům má svojí vlastní zelenou zonu s dekorativními květinami a stromy, díky čemuž rezidenti mají skvělé místo na odpočinek.

Součástí projektu Tulipa Třebešín je i nová školka určená pouze pro rezidenty. Školka je již postavěna a zve malé průkopníky ve věku od 18 měsíců do 6 let.

Naše společnost nabízí pouze nejlepší varianty pro náročné klienty, a proto projekt Villa Domy Tulipa Třebešín v plné míře odpovídá standardům prémiového bydlení.