Rezidence Na Bertramce

Smíchov, Mozartová | PENB B | Referenční číslo 5376
             

Rezidenční projekt Na Bertramce se nachází v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. Byty v nejvyšším patře okouzlí velkými střešními terasami, které nabízejí to nejcennější – naprosté soukromí a výhled do zeleně a na historickou Prahu. Všechny jednotky jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Přestože je projekt zcela dokončen, mají stále zájemci možnost vybrat si ze široké škály dekorů podlah a vnitřních dveří pro individuální sladění interiéru.

Rezidence Na Bertramce je přímo v parku, hned naproti legendární usedlosti Bertramka, kde pobýval i Wolfgang Amadeus Mozart. Okolní park Mrázovka poskytuje bohaté možnosti trávení volného času. Milovníci zeleného sportu jistě ocení blízké hřiště Golf Clubu Praha. Na Smíchově je velký výběr mateřských, základních i středních škol. V blízkosti je Nákupní centrum Nový Smíchov nebo Anděl City. V okolí těchto nákupních center je i celá řada kvalitních restaurací, služeb a nechybí ani dvě multikina.

Ke stanici metra B Anděl je to několik minut pěšky. Zastávka tramvaje Bertramka je 5 minut od domu. Linky 5, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 21 vás dovezou do centra za 10 minut. Milovníci nočního života pak ocení hned tři noční linky 54, 58, 59.