NEUGRAF

Smíchov, Grafická | PENB B | Referenční číslo 6362
                 

Ať už je vaším snem prostorný loft, střešní penthouse s velkou terasou a výhledem na Prahu, nebo útulný byt, najdete jej v NEUGRAFu. Vše v nadstandardním provedení s pečlivostí v každém detailu a provázaností na společné prostory.

Terasovitá střecha plná zeleně je prostorem pro posezení s přáteli, kde každý den zapadá slunce nad Prahou, a kde najdete vnitřní klid v rušném městě. Přístup na střechu má každý obyvatel NEUGRAF, stejně tak jako do vnitrního dvoru. Developer chcí na Smíchově vytvořit bydlení, které bude žít po vzoru obdobných projektů v evropských metropolích.

Zpracování bytů podtrhuje vysokou úroveň bydlení. Dřevěná podlaha, velkorysá okna, elegantní dveře, moderní koupelny s možnostmi výběru vybavení.

Vše v syrové eleganci navazující na industriální minulost budovy. Samozřejmostí jsou balkony a rozměrné terasy ve vyšších patrech. Neugraf je v klidné části pražského Smíchova, přesto pár minut od centra Prahy. NEUGRAF nabídne obyvatelům nonstop recepci, kavárnu, podzemní parkoviště a hub pro práci a meetingy. Stane se tak multifuknčním prostorem, který přinese moderní životní styl pod jednu střechu. Pokud zrovna nebudete odpočívat s přáteli na zelení pokryté střeše.