Central Park

Žižkov, Ke Kapslovně | PENB B | Referenční číslo 1013
                   
JednotkaNadzemní podlažíPodlahová plochaBalkon / TerasaParkováníCena
4+kk m2 Ne 14 200 000 CZK

Hledáte novostavbu, díky které budete moci bydlet nadosah velkoměsta, ale přeci jen v souladu s přírodou? Developerský projekt Central Park Praha vám tento sen vyplní.  Byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15 000 metrů čtverečným a ještě ke všemu v často vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra hlavního města Prahy.

Bytový komplex Central Park Praha je ukázkou možnosti nadstandardního provedení novostaveb.  V každém bytě je kladen důraz na bezpečnost a kvalitní materiály, které jsou v dnešní době samozřejmostí.  Každý byt je opatřen terasou nebo předzahrádkou. Mezi příjemné služby patří vyškolený personál na recepci a nonstop ostraha. Celý areál je taktéž monitorován kamerovým systémem.

Byty s překrásným výhledem na naše hlavní město a také Pražský hrad. Umístění komplexu je ideální pro dopravu osobním automobilem, ale také pro cestování městskou hromadnou dopravou. Do centra Prahy se dostanete za pár minut a veškeré potřebné služby máte na dosah ruky. V okolí naleznete školy, mateřské školy, polikliniku, poštu, obchody a restaurace, divadla, kina a kluby.