NOVOSTAVBY V PRAZE
DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

ZAČÍT VYHLEDÁVAT

Rezidenční projekty Am House

Nabídku rezidenčních projektů Am House tvoří luxusní nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy. Tyto nemovitosti naplňují moderní standardy bydlení. Jedná se o novostavby vzniklé v těsném centru i v širším území Prahy.

Naším cílem je uspokojit nabídkou nemovitostí všechny cílové skupiny – od mladých rodin s dětmi po vysoce náročné klienty prahnoucí po atraktivním bydlení a zároveň maximálním soukromí. Proto máme v naší nabídce menší byty o dispozici 1+1 kk, ale také dispozičně velkoryse řešené objekty, například, máme nové byty na prodej v Praze 3, ale také moderní nové domy.

Vždy usilujeme o vysokou technologickou úroveň jednotlivých objektů a zároveň se snažíme nabízet takové nemovitosti, které jsou citlivě zasazeny do svého okolí tak, aby poskytly adekvátní zázemí i estetický dojem.

Jinak řečeno: Rezidenční projekty Am House v sobě spojují vyhledávané pražské čtvrti s dobrou dopravní obslužností, dostupností, škol, obchodů, kulturního a dalšího využití a zároveň bydlení na úrovni. Mezi našimi luxusními nemovitostmi na prodej si tak zaručeně vyberete svůj budoucí domov.

Novostavby v Praze s Am House

Se zajištěním novostavby na prodej vám samozřejmě naše realitní kancelář od začátku pomůže tak, aby celý proces proběhl naprosto hladce.

Aktuální nabídku nemovitostí na prodej v rámci Prahy vždy najdete na našich webových stránkách. V případě jakýchkoli dotazů ohledně prodeje našich novostaveb se na nás samozřejmě můžete kdykoli obrátit. Naši makléři rádi zodpoví libovolné dotazy ještě předtím, než se ke koupi finálně rozhodnete.

Hlavní zásadou našeho fungování je maximální transparentnost. Svým klientům věnujeme nikoli tolik času, kolik chceme, ale tolik, kolik je zapotřebí právě z jeho strany. Snažíme se, aby celý proces proběhl maximálně korektně.

Náš klient pro nás není pouze klientem a zdrojem příjmů, ale za všech okolností především partnerem.