Naše služby

Naše portfolio tvoří: apartmány v prvotřídních rezidencích, soukromé domy, pozemky, kanceláře a obchodní prostory v Praze.
Ať už se jedná o nákup, prodej či pronájem a správu nemovitostí, můžete se na nás vždy spolehnout.
Chápeme nemovitost především jako investiční příležitost a děláme vše pro to, aby z ní náš klient získal maximum.

VYHLEDÁVÁNÍ NEMOVITOSTÍ
Naším hlavním zaměřením je vyhledávání nemovitostí vhodných k nákupu či pronájmu s ohledem na všechna přání klienta. Poskytujeme komplexní podporu s cílem šetřit čas i finance zákazníků.
NÁKUP A PRODEJ NEMOVITOSTÍ
Prodáváme bytové a nebytové prostory v Praze a okolí. Pomůžeme vám při koupi i prodeji, přičemž klademe důraz na to, aby každá transakce proběhla bez problémů a transparentně.
PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ
Nabízíme komplexní služby pronájmu nemovitostí. Od hledání nájemce až po správu nemovitosti v dohodnutém období. S námi najdete vhodného nájemce snadno. Pokud sami hledáte podnájem, zajistíme vám ho.
SPRÁVA NEMOVITOSTí
Správa nemovitostí – je mechanismus, který organizuje pravidelní příjem a je zaměřeny na lobbování zájmu majitele nemovitosti. Účast polečnosti AM House vám umožní právně chránit vaše zájmy s cílem minimalizovat taková rizika jako: poškození prostor a vybavení, zpožděné platby nájemného a poplatků atd.
FINANCOVÁNÍ, HYPOTEČNÍ ÚVĚRY
Poskytujeme profesionální podporu v celém procesu zpracování úvěru. Nabízíme kompletní informace o všech typech úvěrů v České republice a pravidlech jejich poskytování. Pomůžeme vám vybrat ten nejlepší pro vás.
INVESTICE
Investice do nemovitostí jsou prestižní, spolehlivé příspěvky s nízkým rizikem. Jedna z nejspolehlivějších možností hromadění kapitálu. Rychle najdeme nájemce s garantovanou maximální tržní cenou, aby váš kapitál začal vytvářet příjmy.

Další služby

Naše společnost poskytuje doprovodné služby při otevírání společnosti, neboť se jedná o pečlivý proces s návštěvami mnoha úřadů, což může zabrat spoustu času. Jsme připraveni uvolnit pro Vás tento čas, abyste vyřešili více globálních problémů. Renovace, úklid bytů, pomoc při montáži nábytku – předejte tyto vzrušující aktivity do rukou specialistů. Nábytek pro Váš byt najdeme rychle a efektivně. A také u nás můžete objednát výjezd autoexperta. Nákup vozu na sekundárním trhu vyžaduje pečlivou kontrolu vozu, aby se předešlo působivým investicím do oprav. S naší komplexní pomocí Vám zaručí úspěšný nákup.