Number 6598

Sale
Praha 12, Modřany, Na Komořsku
PENB | Number 6598 |
10300000 CZK
                                                                   

Společnost „Am House“ v exkluzivním zastoupení majitele si dovoluje nabídnout k prodeji byt 4+kk o celkové ploše 111 m2 s 2x balkonem v projektu “Modřanský háj”, který je situován na městské části Praha 4.

Byt je součástí oblíbeného developerského projektu Modřanský háj a nabízí vysoký standard provedení (plovoucí laminátová podlaha, vysoce kvalitní a značková plastová okna, moderní dlažba, obklady a dveře). Zděné příčky zaručují kvalitní zvukovou izolaci. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel v domě. Byt má samostatné měřiče spotřeby vody a tepla. Příslušenstvím bytu je sklepní kóje o ploše 5 m2. V okolí projektu se nacházejí lesy Modřanské rokle s cyklostezkami, ZŠ, MŠ, restaurace, knihovna, lékař, golfové hřiště, fitness stezka podél řeky.

Autobusová zastávka Komořany se nachází 7 min. chůze od domu, přičemž metro Kačerov je dostupné za 20 min., Poliklinika Modřany za 7 min., koupaliště na Lhotce za 13 min., Nákupní centrum Novodvorská za 14 min., Nemocnice Krč za 18 min., v blízkosti je také Nákupní centrum Nový Smíchov. Autem přijedete do centra Prahy za 15 min.

K bytu náleží sklepní kóje a parkovací stání.

Pro více informací ohledně nemovitostí nebo domluvení prohlídky domu nás neváhejte kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat!

Price10300000 CZK / 375912 EUR
CellarYes
ParkingYes
LiftYes
PENB
Download PDFPDF
Number6598