Byt 1+kk Number 0114

sale
Prague 3, Strašnice, Zvěřinova
PENB | Number 0114 |
3 998 643 CZK
           

K nastěhování v lednu 2021

Společnost „Am House“ v exkluzivním zastoupení majitele si dovoluje nabídnout k prodeji byt 1+kk o celkové ploše 35,47 m2 v projektu rezidence “Tulipa Třebešín”, který je situován na městské části Praha 3.

Jedná se o exkluzivní světlý byt ve 1. nadzemním podlaží.

Centrum obývací části tvoří pokoj (23,67 m2) s místem pro kuchyňskou linku. Dále se zde nachází koupelna s vanou (4,87 m2), předsíň (5,44m2) a balkon (7,65m2)

K bytu náleží sklepní kóje v podzemních garážích budovy.

Dveře a zárubně ve všech částech bytu dokonale ladí s moderním designem celého domu a jsou provedeny v bílé barvě. Světlá je i moderní koupelna s toaletou a luxusní vanou.

Vstupy do budovy jsou na bezpečnostní čipy, což zvyšuje pohodlí majitelů i jejich bezpečnost.

Máte malé děti? Chodíte rádi na večeři či oběd do restaurace, nebo si ve volných chvílích rádi procházíte obchody?

V okolí této nemovitosti je kompletní občanská vybavenost, jako je mateřská školka, restaurace i obchod. Nemusíte se tedy obávat dlouhého a náročného dojíždění. Vše, co budete potřebovat k pohodlnému životu, najdete v blízkosti svého bytu.

Poloha domu navíc umožňuje rychlé spojení do centra města. Pokud se vám nebude chtít vyjíždět autem z garáží, nebo vůz nevlastníte, můžete využít blízkou autobusovou zastávku “Třebešín” (č. 175,155, 908, 909). Je vzdálena přibližně 2 min chůze. Využít se dá i stanice metra Želivského.

V bytě je zavedeno ústřední dálkové topení, které vám šetří čas. Nemusíte řešit materiál na topení, a vždy se budete vracet do příjemně vyhřátého bytu. Připraveny jsou i kabelové rozvody, telefon a internet.

Hledáte pohodlný, moderní a prosvětlený byt, který bude splňovat vysoké nároky na luxusní bydlení, bude vám poskytovat dostatek soukromí, a přitom se snadno a rychle dostanete kamkoli budete potřebovat?

Nechcete řešit koupi či pronájem garáže, nebo parkovat své auto na veřejně přístupných a nechráněných místech?

Tato nemovitost představuje komplexní spojení vašich přání a požadavků.

**Znázorněné vybavení a nábytek v bytové jednotce je pouze ilustrativní a není součástí předmětu dle smlouvy o převodu vlastnictví jednotky.

Pro více informací ohledně nemovitostí nebo domluvení prohlídky domu nás kontaktujte. Rádi se Vám budeme věnovat.

Price3 998 643 CZK / 145935 EUR
Total area38 m2
Number of floors13
Floor4
CellarYes
ParkingNo
LiftYes
PENB
Download PDFPDF
Number0114
Project informationTulipa Trebeshin
Pavel Vojtik
Contact - reception
+420 775 486 555
Rate our services