O Nás

AM House je skupina talentovaných lidí, expertů v oblasti nemovitostí a financí. Společnost poskytuje komplexní služby, zahrnující prodej, nákup a pronájem obytných a komerčních nemovitostí v České republice. Pracujeme rychle a profesionálně, s nejatraktivnějšími nemovitostmi přímo od těch nejlepších developerů.

Naše výhoda – důraz na detail a poctivý osobní přístup. Každé klientovo přání řešíme spolehlivě a do nejmenších detailů. Obchodní vztah vnímáme stejně jako klienti svoji nemovitost, tedy jako cennou a dlouhodobou investici. 

Díky zkušenostem a ambicím našeho týmu jsme během devíti let pomohli již více než 1000 klientům získat hypotéku, výhodně investovat kapitál a stát se majitelem nemovitosti v Praze.

Náš Tým

 

Aleksandr Naumov
Aleksandr Naumov
ředitel a spoluzakladatel společnosti
Na trhu nemovitostí v České republice se pohybuje od roku 2009. Díky svým schopnostem a otevřenému přístupu při jednání s klienty se mu rychle podařilo etablovat v oblasti realit a otevřít si cestu ke spolupráci s jedním z největších developerů v ČR, společnosti Crestyl. Věří, že poctivost a transparentnost je základem pro život i práci s klientem a poté, co se obklopil stejně smýšlejícími lidmi, rozhodl se s Nikitou Sivokonem založit v roce 2015 vlastní realitní kancelář.
Daria Ergunova
Daria Ergunova
správce nemovitostí

Její hlavním rysem je mimořádná schopnost komunikovat s klientem a nalézt ke každému správnou cestu, aniž by slevila ze svých nároků. Záleží jí na každém detailu a všechno co dělá, dělá s důslednou pečlivostí. Vyznačuje se nekonvenčním přístupem k práci a schopností vidět různé cesty řešení daného úkolu.

Pavel Vojtik
Pavel Vojtik
specialista na prodej nemovitostí
Dobře prodaná nemovitost je ta, která vytvoří úsměv na tváři prodávajícího i kupujícího. Pavel Vojtik přenáší filozofii společnosti do samotného prodejního procesu. Již jako velmi mladý přišel do Prahy přes Itálii, rychle se na trhu s nemovitostmi v České republice zabydlel a stal se makléřem.
Vladislav Napolskikh
Vladislav Napolskikh
specialista na prodej a pronájmy
Pokud by nepracoval jako makléř, stal by se pilotem. Do Prahy přišel právě kvůli studiu na tuto profesi, ale po setkání s Alexanderem Naumovem se rozhodl pro nemovitosti. Výborných výsledků dosahuje nejen díky svému odhodlání a vytrvalosti, ale také zásluhou dokonalé znalosti trhu v ČR a schopnosti přátelského přístupu ke klientům.
Elizaveta Krivobryukhova
Elizaveta Krivobryukhova
specialista na pronájmy
Anastasiya Rosla
Anastasiya Rosla
specialista na pronájmy