O Nás

AM House je skupina talentovaných lidí, expertů v oblasti nemovitostí a financí. Společnost poskytuje komplexní služby, zahrnující prodej, nákup a pronájem obytných a komerčních nemovitostí v České republice. Pracujeme rychle a profesionálně, s nejatraktivnějšími nemovitostmi přímo od těch nejlepších developerů.

Naše výhoda – důraz na detail a poctivý osobní přístup. Každé klientovo přání řešíme spolehlivě a do nejmenších detailů. Obchodní vztah vnímáme stejně jako klienti svoji nemovitost, tedy jako cennou a dlouhodobou investici. 

Díky zkušenostem a ambicím našeho týmu jsme během devíti let pomohli již více než 1000 klientům získat hypotéku, výhodně investovat kapitál a stát se majitelem nemovitosti v Praze.

Náš Tým

 

Aleksandr Naumov

Aleksandr Naumov

ředitel a spoluzakladatel společnosti
Na trhu nemovitostí v České republice se pohybuje od roku 2009. Díky svým schopnostem a otevřenému přístupu při jednání s klienty se mu rychle podařilo etablovat v oblasti realit a otevřít si cestu ke spolupráci s jedním z největších developerů v ČR, společnosti Crestyl. Věří, že poctivost a transparentnost je základem pro život i práci s klientem a poté, co se obklopil stejně smýšlejícími lidmi, rozhodl se s Nikitou Sivokonem založit v roce 2015 vlastní realitní kancelář AMHouse.
Nikita Sivokon

Nikita Sivokon

specialista na hypoteční úvěry, spoluzakladatel společnosti
Dříve než společně s Alexanderem Naumovem založil AMHouse, pracoval pro společnost Crestyl. Získal tam bohaté zkušenosti s realitním trhem i finančními produkty a zasloužil se o rozvoj spolupráce se zahraničními klienty. Jako specialista na hypoteční úvěry dovedl společnost AMHouse za pouhé tři roky od jejího založení do pozice lídra v počtu úvěrů vydaných cizincům v České republice.  
Daria Ergunova

Daria Ergunova

property management
Her extraordinary ability is to communicate with clients and partners finding the right approach to everyone without compromising his own values. Every detail matters, so everything she does, she does with ultimate care. She is brilliant in her approach to work as well as to life and her ability to see different ways of solving constantly emerging tasks.
Pavel Vojtik

Pavel Vojtik

prodejce nemovitostí
Dobře prodaná nemovitost je ta, která vytvoří úsměv na tváři prodávajícího i kupujícího. Pavel Vojtik přenáší filozofii společnosti do samotného prodejního procesu. Již jako velmi mladý přišel do Prahy přes Itálii, rychle se na trhu s nemovitostmi v České republice zabydlel a stal se makléřem.
Vladislav Napolskikh

Vladislav Napolskikh

prodejce nemovitostí
Pokud by nepracoval jako makléř, stal by se pilotem. Do Prahy přišel právě kvůli studiu na tuto profesi, ale po setkání s Alexanderem Naumovem se rozhodl pro nemovitosti. Výborných výsledků dosahuje nejen díky svému odhodlání a vytrvalosti, ale také zásluhou dokonalé znalosti trhu v ČR a schopnosti přátelského přístupu ke klientům.